Mićo Mićić testiran na virus korona, nalazi se u bolničkoj izolaciji

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Mićo Mićić testiran na virus korona, nalazi se u bolničkoj izolaciji

BIJELjINA – Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić javio se u infektološku ambulantu, jer je bio u kontaktu s osobama kojima je potvrđen virus korona , rekla je danas direktorica bijeljinske bolnice Milica Lovrić.

- Mićić se danas, zajedno sa suprugom, javio u epidemiološku ambulantu, s namjerom da provjeri da li je pozitivan na Kovid-19, jer je bio u kontaktu sa osobama koje su inficirane virusom korona. Danas je, sa suprugom, testiran i nalazi se u bolničkoj izolaciji do dobijanja nalaza - rekla je Lovrić na konferenciji za novinare.

Na području Bijeljine pet osoba je sa potvrđenim Kovidom-19, a sve su iz prvog klastera.

Od tih pet, tri osobe se nalaze u Domu učenika, jedna u kućnom karantinu sa maloljetnom djecom, a jedna je u bolničkom karantinu i njihovo zdravstveno stanje je dobro.

Lovrićeva je dodala da se očekuje 13 rezultata nakon analize u Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske.

Na bijeljinskom području je pod higijensko-epidemiološkim nadzorom u kućnom karantinu ukupno 75 osoba, dok je pod nadzorom higijensko-epidemiloške službe 1.041 osoba.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.