Klokić i Levin o mogućnostima ulaganja u turizam

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Klokić i Levin o mogućnostima ulaganja u turizam

BANjALUKA - Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske Zlatan Klokić upoznao je danas u Tel Avivu ministra turizma Izraela Jariva Levina o turističkim potencijalima Republike Srpske, kao i mogućnostima i uslovima za ulaganje u sektor turizma.

Na sastanku je bilo riječi o dosadašnjoj saradnji Republike Srpske i Izraela, sa akcentom na unapređenje te saradnje u oblasti turizma i nastavak promocije prirodnih potencijala Republike Srpske i Izraela, saopšteno je iz resornog ministarstva.

Sastanak sa izraelskim ministrom turizma održan je u okviru posjete Klokića Izraelu i učešća na Međunarodnom mediteranskom sajmu turizma u Tel Avivu, na kome se predstavlja i Republika Srpska u organizaciji Turističke organizacije Srpske i Predstavništva Srpske u Izraelu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.