Borenović: Odluka da li živjeti u normalno uređenom društvu

Srna
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Borenović: Odluka da li živjeti u normalno uređenom društvu

Banjaluka - Predsjednik PDP-a Branislav Borenović pozvao je građane da 2. oktobra izađu na izbore, jer se tada odlučuje da li se želi živjeti u normalno uređenom društvu ili ne.

"Mi želimo da izgradimo moćnu i jaku Banjaluku, a potom i jaku Republiku Srpsku", rekao je Borenović na tribini PDP-a i NDP-a u banjalučkom naselju Starčevica.


On je naveo da je snaga Saveza za promjene u jednistvu, iskrenosti i međusobnom povjerenju i da su partije iz ove političke grupacije iskreno podržale zajedničkog kandidata za gradonačelnika Banjaluke Dragan Čavića /NDP/.

Čavić je okupljenima rekao da su Banjaluci potrebne promjene, ali da njih neće biti ako postojeća vlast ostane i poslije lokalnih izbora.

Počasni predsjednik PDP-a Mladen Ivanić rekao je da ja svaki glas bitan i da svi treba da se angažuju da bi se povećao broj glasova.

Nosilac liste odborničkih kandidata NDP-a Dragan Talić rekao je da 2. oktobra dolaze promjene, prvo u Banjaluci, a potom i u cijeloj Republici Srpskoj.

Nosilac liste odborničkih kandidata PDP-a Zoran Talić naveo je da je u Banjaluci potrebno donijeti novi urbanistički plan usaglašen sa potrebama građana.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.