Foto: Univerzitetske sportske igre u drugoj polovini aprila
BANjALUKA - Tradicionalna manifestacija “Univerzitetske sportske igre Banjaluka 2012” biće održana u drugoj polovini aprila, dogovorili su se predstavnici Studentske organizacije Univerziteta u Banjaluci i Studentskog parlamenta, javile su agencije.
Tačan termin i dužina trajanja manifestacije biće objavljeni nakon sastanka sa pokroviteljima, saopšteno je iz SOBL-a.
Predstavnici SOBL-a i Studentskog parlamenta zatražili su sastanak sa ministrom porodice, omladine i sporta Republike Srpske na kome bi bilo riječi o pokroviteljstvu ove manifestacije.
Na istu temu sastanak je zatražen i sa načelnicom Odjeljenja za društvene djelatnosti Administrativne službe grada Banjaluka.
Predsjednici SOBL-a i Studentskog parlamenta potpisali su sporazum o saradnji u zajedničkoj organizaciji ove manifestacije kojim je predviđeno formiranje organizacionog odbora koji će činiti predstavnici ove dvije organizacije.
Zajedničke aktivnosti na organizaciji ovogodišnje manifestacije podržao je i ministar prosvjete i kulture Republike Srpske Anton Kasipović.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.