Sutra pojačana kontrola učesnika u saobraćaju

SRNA
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Sutra pojačana kontrola učesnika u saobraćaju

ZVORNIK - Na području Policijske uprave Zvornik sutra će biti realizovana regionalna akcija pojačane kontrole učesnika u saobraćaju sa akcentom na kontrolu vozača pod dejstvom alkohola i droge, najavljeno je iz ove uprave.

Cilj akcije je smanjenje broja stradalih u saobraćajnim nezgodama, kao i održavanje povoljnog stanja bezbjednosti saobraćaja.

Na području Policijske uprave Zvornik od 400 evidentiranih saobraćajnih nezgoda u proteklih devet mjeseci šest je bilo sa smrtnim ishodom, 26 sa teško povrijeđenim i 91 sa lakše povrijeđenim licima.

Iz Policijske uprave Zvornik apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise kako bi svoju i bezbjednost drugih građana podigli na što veći nivo. 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.