Foto: Lela kupio automobil komšiji sa invaliditetom
Banjaluka - Đurađ Marjanac iz Borkovića kod Banjaluke, kojeg svi zovu Lela, komšiji Stanoju Davidoviću kupio je automobil koji je prilagođen osobama sa invaliditetom.
Iako već godinama živi u Švajcarskoj, Marjanac nije zaboravio gdje je rođen, pa je odlučio da Davidoviću olakša život. Zahvaljujući ovom daru Davidović više neće morati da bude stalno u kući, niti će morati tražiti pomoć komšija kada mu treba prevoz za odlazak kod doktora.
- Malo mi je nezgodno, ne mogu baš najbolje pričati od dragosti. Prije nisam imao automobil, sada imam, mogu otići doktoru. Hvala puno Leli - zadovoljan je Stanoja.
Marjanac je još kao dijete pomagao komšiji kako je mogao, u dječačkim danima, malim uslugama, a danas automobilom.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.