Volontiranje i stažiranje šansa za 18 studenata

J. C.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Volontiranje i stažiranje šansa za 18 studenata

Banjaluka - Osamnaest studenata završnih godina Univerziteta u Banjaluci radnu praksu odradiće u Gradskoj upravi i gradskim institucijama i preduzećima, rezultat je to konkursa koji je sproveo Univerzitet u Banjaluci.

Gradonačelnik Igor Radojičić i vršilac dužnosti rektora Univerziteta Radoslav Gajanin, potpisali su 1. februara ove godine protokol o studentskoj praksi, kojim je predviđeno da 34 studenta u ovoj akademskoj godini volontiraju ili stažiraju.

- Devet studenata Pravnog fakulteta, pet Arhitektonsko-građevinsko-geodetskog fakulteta, jedan student Ekonomskog fakulteta i tri sa Akademije umjetnosti će radnu praksu steći u gradskim institucijama i preduzećima - navedeno je u rezultatima konkursa.

Na pomenutom spisku nema studenata sa Elektrotehničkog fakulteta i Fakulteta fizičkog vaspitanja i sporta koji bi trebalo da stiču praksu u gradskim institucijama i preduzećima.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.