Ulice i naselja bez struje i vode

J. T.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Ulice i naselja bez struje i vode

BANjALUKA - Zbog radova danas će od osam do 16 časova bez struje ostati dijelovi naselja Debeljaci, Ponir i Bijeli potok, saopšteno je iz “Elektrokrajine”.

- Od devet do 12 časova bez električne energije ostaće korisnici u dijelovima ulica Ivana Franje Jukića, Jevrejska, Kralja Alfonsa XIII i Vase Pelagića 1 i 3, a od devet do 14 časova dijelovi ulica Maksima Gorkog, Sokolovac i Dunavska i dio Debeljaka - navedeno je u saopštenju.

Iz “Vodovoda” su saopštili da će zbog radova na cjevovodu od osam do 18 časova doći do privremenog prekida u Bitoljskoj ulici.

- Od osam do 16 časova bez vode će ostati korisnici u dijelu ulice Ranka Šipke - Jovana Dučića i Ranka Šipke - Krajiških brigada - navode u saopštenju.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.