Radovi promijenili trase autobusima

A. S.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Radovi promijenili trase autobusima

Zbog izgradnje fekalne kanalizacije u ulici Milana Tepića obustavljen je saobraćaj pa i autobusi mijenjaju trase tako da linije javnog prigradskog prevoza putnika koje saobraćaju Vidovdanskom ulicom iz smjera ulice Prvog krajiškog korpusa preusmjeravaju u ulicu Vuka Karadžića, pa u ulicu Kralja Petra Prvog Karađorđevića i dalje postojećom trasom, saopšteno je iz Administrativne službe grada.

- Linije broj 12, 39 i 39A iz smjera sjevera saobraćaće istom trasom kao i ostale linije, a iz smjera juga iz Kninske ulice se preusmjeravaju u ulicu Marije Bursać, zatim u ulice Kralja Petra Prvog Karađorđevića, Vuka Karadžića i dalje postojećom trasom - objasnili su u gradskoj upravi.

Naveli su još da se pomjeraju trase i za linije regionalnog prevoza putnika i da će ovakav režim trajati do nedjelje, 21. avgusta.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.