Prioriteti vodovodna i komunalna mreža

Glas Srpske
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Prioriteti vodovodna i komunalna mreža

U naselju Lazarevo 1 neophodno je da se izgradi vodovodna i komunalna mreža u ulicama u kojima to još uvijek nije urađeno.

Rekao je ovo "Glasu Srpske" predsjednik Savjeta građana MZ Lazarevo 1 Igor Vidović.

- Najvažnije je da domaćinstva u ulici Ilije Garašanina od brojeva 57 do 85 dobiju vodovodne priključke. Takođe, potrebno je da se izgradi fekalna i oborinska kanalizacija u ulicama Braće Podgornika, Milana Cvijetića, Ilije Garašanina i Stevana Musića - naglasio je Vidović.

Prema njegovim riječima, na listi prioriteta ove MZ nalazi se i izgradnja rasvjete u ulici Vasilija Ostroškog i Lipovačkoj ulici, kao i dogradnja rasvjete na postojeće stubove u ulici Ilije Garašanina i Željezničkoj koloniji. U ovoj mjesnoj zajednici još planiraju nasipanje nekategorisanih puteva i postavljanje nadstrešnica na autobuskim stajalištima.

S. G.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.