Rukovodstvo Srpske na sastanku sa Stanivukovićem VIDEO

J.T.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: V. Tripić

BANjALUKA- U Banjaluci je počeo sastanak predsjednika Republike Srpske Željke Cvijanović, premijera Srpske Radovana Viškovića i srpskog člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika sa gradonačelnikom Banjaluke Draškom Stanivukovićem.

Sastanku prisustvuju ministar finansija Zora Vidović, ministar prosvjete i kulture Natalija Trivić i ministr rada i boračko-invalidske zaštite Duško Milunović, kao i predsjednik Skupštine grada Banjaluka Mladen Ilić.

Na sastanku bi trebalo biti riječi o ulaganjima u Banjaluku, poput infrastrukturnih projekata, izgradnje centralnog spomen-obilježja poginulim borcima Vojske Republike Srpske i ostalim projektima od značaja za grad.
Sastanak se održava u Gradskoj upravi, a nakon sastanka biće održana konferencija za medije na kojoj će biti više riječi o temama o kojima su razgovarali.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.