Foto: Otvaranje ljetnje turističke sezone
Otvaranje ljetnje turističke sezone Banja Luka 2010 u organizaciji Turističke organizacije grada Banja Luka, održaće se u subotu, 17. aprila u Rafting centru u Karanovcu sa početkom u deset časova.
Iz Turističke organizacije saopštili su da će na otvaranju biti prezentovana turistička ponuda Banje Luke sa težištem na promociju destinacije avanturističkog turizma.
Nakon promocije svi prisutni će imati priliku da učestvuju u avanturističkim aktivnostima, a svu neophodnu opremu i kvalifikovane turističke vodiče obezbijediće organizator.
Ponuđene aktivnosti uključuju dnevni i noćni rafting, kajaking, kanjonig, paraglajding, pješačenje, brdski biciklizam, tandem skok sa padobranom, panoramski let avionom, slobodno penjanje i hidrospid.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.