• Novosti
  • Banjaluka

Desetine banjalučkih ulica sutra bez struje

Piše: K. Š. 12.05.2025 22:35
Foto: GS

BANjALUKA - Zbog radova na elektromreži bez struje će danas od devet do deset časova biti dijelovi ulica Duška Trifunovića, Isidore Sekulić, Kutuzova, Majke Kristine, Miće Radakovića, Popa Jovice, Stojana Novakovića i Boška Tošića, saopštili su iz "Elektrokrajine".

Dodali su da struje neće imati dijelovi ulica Bolanog Dojčina, Kozarska, Muhameda Mehmedbašića, Šibalovića, Trla i Uroša Nejakog od devet do 12 časova.

- Bez napajanja električnom energijom od devet do 11 časova ostaće i dio naselja Bronzani Majdan, kao i dio poslovne zone Ramići od 9.30 do 12.30 časova - istakli su iz ovog preduzeća. 

Kako navode, bez struje će ostati i dio naselja Slavićka od 11.30 do 13.30 časova.

- Struje od devet do 14 časova neće imati dijelovi ulica Milana Brankovića, Božidara Miće Babića i Karađorđeva te dio naselja Motike - poručili su iz "Elektrokrajine". 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.