Slavuj ili ševa - u trebinjskom pozorištu

R. Mi.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Slavuj ili ševa - u trebinjskom pozorištu

TREBINjE - Gradsko pozorište Trebinje premijerno je izvelo komad "Ševa ili slavuj?!".

Prema riječima Željka Miloševića, reditelja, premijera je u odnosu na pretpremijeru pokazala da predstava "raste". On je izrazio nadu da će svakim novim izvođenjem biti čvršća, preciznija, energičnija i da će ekspresija koju traži ovaj komad izaći na površinu.

Novi projekat trebinjskog pozorišta rađen je po tekstu "Da li je to bila ševa", poznatog izraelskog pisca i satiričara Efraima Kišona. Adaptaciju i režiju potpisao je Željko Milošević, dok su u glumačkoj postavi nastupili Darko Kurtović, Vedrana Miletić, Miodrag Šešelj, Biljana Škorić i Igor Svrdlin.

- Večeras sam zadovoljan, a vjerujem da ću već u ponedjeljak, na novom izvođenju, biti još zadovoljniji. Vrijedno smo radili oko mjesec dana i, mislim, napravili dobru predstavu - kaže Milošević.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.