"Ne pitaj šta se desilo" DIS teatra na festivalu u Tuzli

Sanja Mikić
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
"Ne pitaj šta se desilo" DIS teatra na festivalu u Tuzli Foto: Promo | "Ne pitaj šta se desilo" DIS teatra na festivalu u Tuzli

BANjALUKA - Komedija "Ne pitaj šta se desilo", u DIS teatra iz Banjaluke biće izvedena u srijedu, 26. avgusta, u 19.30 časova u Narodnom pozorištu Tuzla u okviru 26. Festivala "Pozorište bez granica".

Ova dinamična komedija zabune i vodvilj, za koju režiju potpisuje Novica Bogdanović, nastala je prema motivima i adaptaciji djela čuvenog francuskog komediografa Žorža Fejdoa.

Predstava donosi brz tempo i brojne neočekivane obrte, a glumačku ekipu čine Zoran Vrhovac, Jelena Marković, Anja Banjac i Dragomir Liščić.

Festival "Pozorište bez granica" traje od 24. do 29. avgusta u Narodnom pozorištu Tuzla, a ulaz na sve programe je slobodan.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.