Foto: Ljubavni trougao na sceni
BANjA LUKA - Predstava "Do posljednjeg daha", Grad pozorišta iz Gradiške, premijerno je izvedena u četvrtak uveče na sceni Gradskog pozorišta "Jazavac" u Banjoj Luci.
Komad je režirao Željko Stjepanović, a glumački trio čine Miljka Brđanin-Babić, Draško Vidović i Mario Lukajić.
Priča prati mladu temperamentnu ženu Evu (Miljka Brđanin-Babić) koja pokušava da pobjegne od bračne monotonije i utjehu pronalazi u ljubavniku Bruni (Draško Vidović).
Njen muž Mario (Mario Lukajić) u početku ne shvata šta se događa, a kada počinje sa sumnjama, priča dobija neočekivan zaplet.
Publika je dobro reagovala na predstavu i glumačke kreacije Miljke Brđanin-Babić, Draška Vidovića i Marija Lukajića.
Najviše aplauza dobila je Miljka Brđanin-Babić, koja je predstavila ženu koja se nalazi između dva muškarca.
- Ova priča na neki način i jeste prikaz naše stvarnosti, ali ne baš u tolikoj mjeri. Cijeli komad je popraćen komičnim situacijama, a publika reaguje na one situacije koje prepoznaje u svojim brakovima i vezama - kaže Miljka Brđanin-Babić.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Najnovije vijesti iz rubrike