Hari Poter i relikvije smrti na prvom mjestu najgledanijih

Glas Srpske
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Hari Poter i relikvije smrti na prvom mjestu najgledanijih

LOS ANĐELES - Film "Hari Poter i relikvije smrti" zauzeo je prvo mjesto na listi deset najgledanijih filmova u SAD proteklog vikenda.

Ostvarenje o mladom čarobnjaku zaradilo je 50,3 miliona dolara. Na drugom mjestu našao se film "Zlatokosa" sa 49,1 milion dolara, dok je treća pozicija pripala filmu "Megaum" sa 12,9 miliona dolara.

"Burlesljue" sa 11,8 miliona dolara je na četvrtom mjestu, a "Unstoppable" sa 11,75 miliona dolara na petom. Šesto mjesto "rezervisano" je za film "Love and Other Drugs" sa zaradom od 9,9 miliona dolara, a sedmo za "Faster", koji je zaradio 8,7 miliona dolara. Na osmoj poziciji je "Kad vodenjak pukne" sa 7,3 miliona dolara, a na devetoj "The Next tree Days" sa 4,8 miliona dolara. Posljednje mjesto na listi zauzeo je "Morning Glory" sa četiri miliona dolara.

U ovom nastavku o Hariju Poteru, svijet čarobnjaštva postao je opasno mjesto za sve neprijatelje Mračnog Gospodara. Rat, kojeg su se svi pribojavali, počeo je. Hari, Ron i Hermiona započinju opasnu misiju: da otkriju i unište tajnu Voldemortove besmrtnosti i destrukcije - Horkrukses. Prepušteni sami sebi, bez pomoći i zaštite profesora Dambldora, ova tri prijatelja moraće da se usredsrijede jedni na druge više nego ikada.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.