Foto: Zemun: Na sina i snaju pucao zbog imovine?
Beograd - Razlog sinoćnje porodične tragedije, u kojoj je otac pucao na sina, snaju, komšinicu, a potom i na sebe, je neraščišćeno pitanje imovine, piše Blic.
Podsjetimo, Jakov. C. (68) u Zemunu u Grobljanskoj ulici je sinoć oko 22.30 sati ubio komšinicu Zagorku A. (67), ranio sina Danijela (37) i snahu Vesnu (37), a potom izvršio samoubistvo.
Kako Blic nezvanično saznaje Danijel i njegova supruga Vesna su u nedjelju oko 18 sati došli iz Njemačke i ubrzo započeli raspravu sa Jakovom C. oko imovine. Komšije su oko 20 sati čule žučnu raspravu, a zatim i ispaljivanje dva rafala.
Kako je izjavila jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura, u porodičnoj tragediji koja se dogodila u ulici Grobljanska 20 u Zemunu Zagorka je zadobila povrede nespojive sa životom i ljekari su konstatovali smrt.
Vesna je zadobila prostrelne rane obije butine, obije potkoljenice, desne nadlaktice, karlice, donjeg dijela stomaka, a prevezena je na odjeljenje za reanimaciju KBC Zemun, kazala je Macura.
Danijel je zadobio prostrelne rane desne podlaktice i desne butne kosti, a prevezena je, takođe, na hirurgiju KBZ Zemun, rekla je Macura.
Žena stara 56 godina zadobila je prostrelne rane desnog kolena i lijeve natkolenice, arterijsko krvarenje, a prevezena je na hirurgiju KBC Zemun, navela je Macura.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.