Foto: Uhapšen zbog fizičkog napada
Istočno Sarajevo - Muškarac čiji su inicijali S. M. uhapšen je jer je fizički napao S. I. u Miljevini kod Foče i nanio mu teške tjelesne povrede, prenose agencije.
S. M. je priveden u službene prostorije Policijske stanice u Foči, gdje mu je alko-testom utvrđeno postojanje 1,02 promila alkohola u organizmu.
Povrijeđeno lice je zbog preloma nosa zadržano na liječenju u Kliničko-bolničkom centru Foča, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo.
Muškarac čiji su inicijali S.T ., nastanjen u mjestu Vukosavljevići, prijavio je Policijskoj stanici Sokolac da su mu nepoznata lica juče u 4:50 časova ukrala tele iz staje.
Odmah nakon prijave, policijski službenici su preduzeli pojačane mjere i radnje s ciljem otkrivanja izvršilaca, te o događaju obavijestili susjedne policijske stanice, kao i MUP Kantona Sarajevo.
Istog dana, oko 5:30 časova, pripadnici Policijske uprave Stari Grad u sarajevskom naselju Bistrik zaustavili su automobil marke “vento” i u prtljažniku pronašli tele teško oko 150 kilograma.
Na licu mjesta slobode su lišeni M. B. i I. A., dok je treće lice koje se nalazilo u vozilu N. I. uspjelo pobjeći.
Uhapšena lica predata su radnicima Policijske stanice Sokolac radi kriminalističke obrade.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.