Ubijen otac fudbalera Save Miloševića

Glas Srpske
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Ubijen otac fudbalera Save Miloševića

BIJELjINA - Osamdesettrogodišnji Savo Milošević sinoć je u dvorištu porodične kuće u mjestu Glavičice u opštini Bijeljina ubio svog sina Stevu Miloševića /58/, oca proslavljenog srpskog fudbalera Save Miloševića.

Do ubistva je došlo nakon svađe u dvorištu porodične kuće Milošević.

Portparol Centra javne bezbjednosti /CJB/ Bijeljina Dragomir Perić izjavio je da je sinoć oko 21.00 čas u mjestu Glavičice, opština Bijeljina, u dvorištu porodične kuće došlo do svađe između S.M. /83/ i njegovog sina S.M. /58/, nakon čega je otac otišao u kuću, uzeo pušku kratež M-48 i pucao u sina, koga je pogodio u predjelu grudi.

On je dodao da je S.M. preminuo tokom transporta u bolnicu, koji su organizovale komšije, dok je policija uhapsila napadača, koji će nakon provedene kriminalističke obrade u toku dana biti predat Okružnom tužilaštvu Bijeljina na dalje postupanje.

Pripadnici kriminalističke policije CJB Bijeljina izvršili su uviđaj, tokom kojeg je pronađena puška kojom je izvršeno ubistvo. Po nalogu tužilaštva biće izvršena obdukcija tijela.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.