Teško povrijeđen pješak

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Teško povrijeđen pješak

Istočno Sarajevo - Pješak čiji su inicijali S. Đ. zadobio je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Sumbulovac, opština Pale, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo, prenose agencije.

Do nesreće je došlo juče kada je N. L. koji je upravljao automobilom “golf dva”, udario i oborio pješaka S. Đ. koji je zadobio teške tjelesne povrede.

Na osnovu naredbe Osnovnog suda Sokolac juče je izvršen pretres porodične kuće i pomoćnih objekata koje koriste M. K. i D. E. iz Istočnog Novog Sarajeva.

Kod D. E. je pronađena određena količina vatrenog oružja i municije.

U toku je dokumentovanje predmeta i podnošenje izvještaja nadležnom tužilaštvu.

Protiv S. T. iz Kalinovika podnesen je zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, zbog toga što je vrijeđala i ometala državne organe u vršenju javnih funkcija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.