Povrijeđeni motociklista i biciklista

N. T.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Povrijeđeni motociklista i biciklista

BANjALUKA - Motociklista Dejan Jovanović (45) iz Banjaluke teže je povrijeđen u nesreći koja se dogodila juče u banjalučkoj Aleji Svetog Save, pored dvorane "Borik" i bazena "Akvana".

Do nesreće je došlo kada je vozač izgubio kontrolu i pao sa motocikla. Prema pričama očevidaca, Jovanović je prilikom pada sa motocikla udario glavom u maloljetnog biciklistu D. Č. koji je u tom trenutku prelazio ulicu.

Banjalučka Službe hitne pomoći saopštila je da je Jovanović primljen sa težim povredama ruke i da je bio ugruvan, zbog čega je upućen na dalje liječenje na banjalučku hirurgiju.

- Prelazio sam ulicu sa drugarom i u jednom trenutku vidio sam motociklistu kako sa strane ulice do "Akvane", iz suprotne trake prelazi u svoju. U susret mu je išao kombi. U jednom trenutku je izgubio kontrolu i pao - kazao je biciklista D. Č.

Dodao je da je motociklista poslije pada udario glavom u njegov bicikl i oborio ga. U banjalučkoj policiji su saopštili da će uzrok nesreće biti poznat poslije uviđaja.

Samo nekoliko minuta kasnije lakše je povrijeđen biciklista na raskrsnici banjalučkih ulica Prote Nikole Kostića i Knjaza Miloša, potvrdili su u Centru javne bezbjednosti Banjaluka. U policiji su rekli da je biciklista povrijeđen kada je preticao kolonu vozila koja je stajala na raskrsnici i tom prilikom udario u automobil.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.