Potraga u Mostaru za novinarom Sinišom Jokićem

V. J.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Potraga u Mostaru za novinarom Sinišom Jokićem

MOSTAR - Novinar RTV-a Mostar Siniša Jokić do juče popodne nije bio pronađen.

Iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona "Glasu Srpske" potvrđeno je da se za njim i juče tragalo.

Za Jokićem, čiji je nestanak prijavljen u petak 18. jula, tragaju roniocu u Neretvi ali i mostarska policiji nizvodno obalama te rijeke. 

Jokić je posljednji put, prema tvrdnjama rodbine, viđen u četvrtak 17. jula, kada je otišao na kupanje u Neretvi, u naselju  Raštani kod Mostara.

Njegove lične stvari, u predvečerje, pronađene su na obali Neretve pa niko nije reagovao. Tek kada su ribari i drugi dan vidjeli stvari na istom mjestu, prijavili su slučaj policiji.

- Putem mobilnog telefona, koji je pronađen sa stvarima, utvrđeno je o kome se radi. Pretpostavlja se da se Jokić kupao i nestao u Neretvi, ali ne mora značiti da je tako, jer niko ništa nije vidio - istakla je kantonalni tužilac Irina Drinovac.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.