Potjera u Novom Sadu: Mladići s fantomkama pretukli policajca koji je pokušao da spriječi pljačku

Kurir
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Potjera u Novom Sadu: Mladići s fantomkama pretukli policajca koji je pokušao da spriječi pljačku

Novi Sad - Trojica mladića napala su, pretukla i razoružala policajca A. A. (30) na dužnosti uzveši mu pištolj u napadu koji se dogodio danas u novosadskoj ulici Bulevar oslobođenja kod broja 21, saznaje “Kurir”.

Prema prvim i nezvaničnim informacijama, trojicu mladića, od kojih su dvojica bila potpuno u crnom, građani su prvo uočili u Bulevaru oslobođenja kod broja 9.

Pošto se u blizini nalazi poslovnica Poštanske štedionice, a mladići su im bili sumnjivi, građani su pozvali policiju, a na poziv je odgovorio policajac na motoru.

Kada im je prišao da ih legitimiše, sva trojica su stavili fantomke na glave i počeli da ga udaraju i tuku.

Odmah potom oteli su mu i pištolj i ispalili hitac u njegovom pravcu, a potom pobjegli i potjera za njima tretnutno je u toku.

Na sreću, policajac nije ranjen i stabilnog je stanja, a trenutno se nalazi u Urgentnom centru na posmatranju.

Pucnjava se desila na samo stotinjak metara od vrtića „Čuperak”.

U potjeru je uključen i policijski pas tragač.

U februaru ove godine ispred vrtića i OŠ „Prva vojvođanska brigada” u novosadskom Novom naselju došlo je do vatrenog obračuna dvije grupe mladića, ali tom prilikom u pucnjavi niko nije povrijeđen.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.