Specijalci spasili Banjalučanina iz Crkvene

N. T.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Specijalci spasili Banjalučanina iz Crkvene

BANjALUKA – Pripadnici  banjalučke policije i Specijalne antiterorističke jedinice spasili su Ž. K. (45) iz Banjaluke koji je u sinoć upao u rijeku Crkvenu u naselju Lauš.

On je pod još nerazjašnjenim okolnostima upao u rijeku, a po dolasku pomoći već je bio dezorjentisan. 


- Ne zna se kako je upao ali zatečen je kako u vodi leži potrbuške u prilično teškom stanju. Radi se o krupnijem muškarcu pa je bilo poteškoća pri spasavanju, ali je ipak uspješno izvučen iz vode-rekao je izvor “Glasa Srpske”.


Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je akcija izvlačenja pomenite osobe iz rijeke obavljena oko 23.15 časova na rakrsnici ulica Karađorđeva i Đure Damjanovića i to nakon prijave da je jedna osoba upala u rijeku.


- Odmah je obaviještena Služba hitne medicinske pomoći Banjaluka, koja je Ž.K. ukazala ljekarsku pomoć i preuzela ga na dalje postupanje-naveli su iz policije. 


Saznajemo da je muškarac dalje upućen na UKC RS. 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.