Foto: Poginuo Dejan Vranješ iz Nove Topole, tri mladića povrijeđena
Banjaluka/Gradiška - Osamnaestogodišnji Dejan Vranješ iz Nove Topole poginuo je rano jutros u saobraćajnoj nesreći na regionalnom putu Čatrnja - Nova Topola, dok su još tri mladića povrijeđena, kada je automobil sletio sa puta i uradio u drvo, potvrdila je portparol Okružnog tužilaštva Banjaluka Maja Đaković – Vidović, prenose agencije.
Teško je povrijeđen Milenko Gvozden (20) iz Gradiške, koji je upravljao automobilom, dok su lakše povrede zadobili njegovi saputnici Marko Aleksić (19) i Dušan Manojlović (17) iz Nove Topole.
Saobraćajna nesreća se dogodila oko 3 časa u rejonu sela Berek, a, prema preliminarnim rezultatima, uviđaja automobil “opel vektra”, kojim je upravljao Gvozden, sletio je sa puta i udario u drvo.
Uviđaj na mjestu nesreće obavio je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka sa ovlaštenim službenim licima policijske stanice Gradiška.
Vidovićeva je rekla da je dežurni tužilac naložio da se preduzmu istražne radnje i mjere radi otkrivanja uzroka nesreće i naložio obdukciju tijela nastradalog.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.