Nožem ubola supruga u grudi

Nebojša Tomašević
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Nožem ubola supruga u grudi

Trebinje - Gordana Ratković (23) iz Trebinja uhapšena je zbog sumnje da je pokušala da ubije supruga Nemanju (24).

Ona je osumnjičena da je supruga Nemanju ubola nožem u grudi i teško ga povrijedila u porodičnoj kući Nemanjinog oca u trebinjskom prigradskom naselju Petrovo polje u subotu oko 14.30 časova.

Nesrećnom Nemanji Ratkoviću pomoć je ukazana u trebinjskoj bolnici, gdje je zadržan na liječenju na Odjeljenju intenzivne njege.

Za sada nisu poznati motivi koji su naveli Ratkovićevu da ubode supruga nožem.

Mještani su ispričali da njih dvoje žive sa dva sina, jedan od dvije, a drugi od četiri godine, u prizemlju kuće koja se nalazi u dijelu Petrovog polja pod nazivom Crnać. U vrijeme kada je Gordana nožem povrijedila supruga njihova dva sina nalazila su se na spratu kuće sa djedom i babom. Komšije iz naselja Crnać sa zaprepašćenjem su reagovali nakon što su čuli za ovu vijest.

 

 

 Opširnije pročitajte u štampanom ili elektronskom izdanju "Glasa Srpske"

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.