Foto: GS
MILIĆI- Vlasnik ugostiteljskog objekta Dragoslav J. (53) i njegov sin Miloš J. (26) uhapšeni su zbog krivičnog djela nanošenje tjelesne povrede gostu Miloradu V. dok je Danijel V. (39) uhapšen zbog oštećenja i oduzimanja tuđe stvari, saznaje "Glas Srpske".
Policijska uprava Zvornik, navodeći inicijale, saopštila je da su oko dva časa iza ponoći dobili prijavu da je u jednom ugostiteljskom objektu u Milićima koji je organizovao proslavu 8. marta došlo do fizičkog obračuna D. J., M. J., D. V. i M. V, svi iz Milića, te da je jedna osoba povrijeđena.
Prema nezvaničnim informacijama povrijeđen je gost Milorad V. koji je zadobio ubodne rane, te mu je u Domu zdravlja "Sveti Nikola" u Milićima konstatovana laka tjelesna povreda.
Do obračuna je došlo u ugostiteljskom objektu "Kristal" u Milićima.
Obaviješten je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo, a nadležnom tužilaštvu protiv osumnjičenih biće dostavljen izvještaj o počinjenim krivičnim djelima.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.