Kraljevo: Zaplijenjeno 20 kilograma “skanka” sa KiM

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Kraljevo: Zaplijenjeno 20 kilograma “skanka” sa KiM

Kraljevo - Kraljevačka policija zaplijenila je 20 kilograma “skanka” – modifikovane marihuane, i uhapsila petočlanu grupu sa područja Kraljeva za koju se sumnja da su preprodavali drogu nabavljenu na Kosovu i Metohiji, prenose agencije.

Policija je podnijela krivičnu prijavu i odredila 48-časovno policijsko zadržavanje za A. T. (31), Ž. T. (29), M. P. (31), Z. J. (27) i M. G. (34), saopšteno je iz Policijske uprave Kraljeva.

Droga je pronađena noćas u Jošaničkoj Banji podno Kopaonika, kada je policija radi kontrole zaustavila tri automobila.

Ustanovljeno je da je jednim od automobila prevožena droga, dok su druga dva bila zadužena za pratnju i osmatranje.

Za jednog od uhapšenih, A. T. sumnja se da je drogu nabavio na Kosovu i Metohiji radi preprodaje na kraljevačkom crnom tržištu.

 

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.