Foto: Izgorjela unutrašnjost skupocjenog mercedesa u Prijedoru
Prijedor - Skupocjeni "mercedes", star godinu, koji koristi Anđelko S. iz Prijedora, oštećen je u požaru, koji je izbio u četvrtak oko 21.20 časova.
Automobil je u vrijeme izbijanja vatre bio parkiran u ulici Miloša Obrenovića, a uzrok požara nije utvrđen. Izgorjela je sva unutrašnjost vozila.
U Centru javne bezbjednosti Prijedor su istakli da je utvrđeno da požar nije podmetnut i da nema elemenata krivičnog djela. Vlasnik vozila, koji boravi u Belgiji, gdje ima firmu, nije se izjasnio o šteti. Požar su ugasili pripadnici Vatrogasne brigade Prijedor, a u gašenju su učestvovala četiri vatrogasca. U ovoj brigadi su kazali da je vatra izbila u unutrašnjosti vozila.
Osim ovoga u četvrtak su u mostarskom naselju Rudnik izgorjeli skupocjeni "sitroen", BMNj i "audi". Požar je izbio kada je neko zapalio smeće u blizini i vatra se proširila na vozila.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.