Foto: Hicem iz lovačke puške ubijen Milojica Tomović
Novi Sad - Novosadska kriminalistička policija potvrdila je da je uhapšen muškarac čiji su inicijali P. R. (54), koji je hicem iz lovačke puške ubio Milojicu Tomovića (60), prenose agencije.
Ubistvo se dogodilo sinoć oko 20 časova u selu Gardinovci u vojvođanskoj opštini Titel, poslije kraće svađe između ubice i ubijenog Tomovića.
Osumnjičeni P. R. će u zakonskom roku uz krivičnu prijavu, koja ga tereti za teško ubistvo, biti priveden na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu.
Novosadski mediji jutros su javili da je Tomović ubijen u dvorištu kuće u gardinovačkoj Ulici Stevana Nikoletića, dok je kosio travu.
Policija je odmah krenula u potragu za osumnjičenim, znajući da je bio u lošim odnosima sa Tomovićem, ali se on ubrzo sam predao.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.