Foto: Heroin izbacili kroz prozor forda
TREBINjE - Protiv J. T. i A. V., obojica iz Bileće, koji su osumnjičeni za neovlašćenu proizvodnju i promet opojne droge policijski službenici Centra javne bezbjednosti Trebinje dostavili su izvještaj Okružnom tužilaštvu u ovom gradu.
Oni su osumnjičeni da su u ponedjeljak oko 11.30 časova, nakon što su primijetili policijske službenike, iz "forda", kojim je upravljao J. T., a na mjestu suvozača se nalazio A. V., u ulici Vojvode Vlatka Vukovića, u Trebinju, kroz prozor izbacili sitne paketiće u kojima je bio heroin.
Policija je pronašla ukupno šest paketića u kojima je bilo ukupno četiri grama heroina. Osumnjičeni J. T. i A. V. su privedeni, a poslije kriminalističke obrade uz izvještaj biće predati tužilaštvu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.