Foto: Ilustracija
GRADIŠKA - Pripadnici Policijske uprave Gradiška uhapsili su lice A.M. iz ovog grada zbog napada na policijske službenike na dužnosti.
Policijskoj upravi Gradiška je noćas u 3.30 časova prijavljeno da je u Dositejevoj ulici došlo do narušavanja javnog reda i mira od više lica, nakon čega je lice A.M. fizički napalo policijske službenike koji su postupali po ovoj prijavi, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.
Alko-testiranjem je kod A.M. utvrđeno prisustvo alkohola u krvi.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Banjaluci koji je naložio da protiv A.M, nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta, bude dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom đelu napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Iz Policijske uprave Gradiška osuđuju svaki vid nasilnog ponašanja i napade na policijske službenike, te pozivaju građane da se uzdrže od ovakvog i sličnog ponašanja.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.