Banjaluka: Lopovi naoružani automatskim puškama opljačkali poštu

G. O., Foto: A. Čavić
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Banjaluka: Lopovi naoružani automatskim puškama opljačkali poštu

Banjaluka – Tri nepoznate osobe opljačkale su jutros oko 8 časova poslovnicu Pošta Srpske u Srpskom Milanovcu kod Banjaluke, potvrđeno je u policiji.

Razbojnici su uz prijetnju automatskim puškama od radnika “Pošta Srpske” uzeli novac nakon čega su pobjegli u nepoznatom pravcu.

Uviđaj na licu mjesta obavio je dežuri tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka Goran Rakić zajedno sa pripadnicima banjalučkog Centra javne bezbjednosti.

Tužilac je naložio da se preduzmu sve potrebne istražne mjere i radnje na pronalasku počinilaca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela razbojništvo.

Istraga je u toku.

“Pošte Srpske”: Sutra isplata penzija u Šargovcu

Iz “Pošta Srpske” potvrđeno je da je ukradena veća količina novca, namjenjena za isplatu penzija.

- Prilikom napada, radnici Pošte nisu povrijeđeni, a uprkos šoku, uspjeli su zapisati registarske oznake i vrstu vozila, te pljačku prijaviti policiji - Željka Koljančić, portparol “Pošta Srpske”.

Ona je najavila da će penzionerima iz ovog naselja penzije biti isplaćene sutra.

 

 

 

 

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.