Alfom u drvo

M. Dizdar
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Alfom u drvo

BANjA LUKA - Slavko Vojvodić (52) iz Banje Luke teško je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 28. juna, nešto prije devet časova na Bulevaru vojvode Petra Bojovića u banjolučkom naselju Borik, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti Banja Luka.

Zbog teških povreda glave i tijela Vojvodić je zadržan na liječenju na Neurohirurgiji u Kliničkom centru u Banjoj Luci.

Nesreća se dogodila kad je Vojvodić koji je upravljao "alfom romeo 164 V6" krećući se pravcem od auto-servisa "Vidović" prema Rebrovačkom mostu iz za sada neutvrđenih razloga izgubio kontrolu nad automobilom, sletio sa kolovoza, prešao biciklističku i pješačku stazu i udario u drvo.

Jedan od mještana čija se kuća nalazi u blizini mjesta nesreće, a koji nije želio da se predstavi, kazao je da je prije toga čuo jak udar i da je istrčao iz kuće.

- Vidio sam smrskan, gotovo uništen automobil, a u njemu vozača bez svijesti. Za samo nekoliko minuta tu su stigli ljekari Stanice hitne pomoći i vatrogasci. Za su tren izvukli nesrećnog čovjeka. Siguran sam da je zahvaljujući brzini i profesionalnosti vatrogasaca nesrećnom čovjeku spasen život - priča ovaj mještanin.

On kaže da nije vidio kako se nesreća dogodila. Pretpostavlja da je neposredno prije nesreće, desni točak automobila zakačio trotoar i da je to dovelo do slijetanja sa puta.

Portparol Doma zdravlja Dušica Stanković potvrdila je da su ljekari zatekli u automobilu vozača sa povredama glave i tijela. Odmah je prebačen u Stanicu hitne pomoći, a poslije ukazane pomoći prebačen je u Klinički centar.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.