Akcija "Maba": Pronađena droga, uhapšene tri osobe

GS
Akcija "Maba": Pronađena droga, uhapšene tri osobe

DOBOJ - Policija u Doboju uhapsila je u akciji "Maba" tri osobe, i to dvije zbog trgovine drogom, a jednu zbog sprečavanja službenog lica u vršenju dužnosti, a za licem iz Gračanice se traga.

Akcija "Maba" realizovana je juče u saradnji sa Policijskom upravom Gračanica i Ministratstvom unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Uhapšena su lica čiji su inicijali Dž.K. i O.Dž. zbog neovlaštene proizvodnje i prometa droge, J.K. zbog sprečavanja službenog lica u vršenju službene radnje, dok se za A.H. iz Gračanice traga jer nije pronađenna adresi stanovanja, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Na osnovu naredbe Okružnog suda u Doboju izvršen je pretres lica i objekata na području grada Doboja i Gračanice koje koriste i tom prilikom pronađena je i oduzeta određena količina droge, mobilni telefoni, digitalna vaga, novac u raznim apoenima i drugi predmeti.

Nakon hapšenja, lice A.H. će biti predato u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva u Doboju zbog sumnje da je izvršilo krivično djelo neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i Twitter nalogu.

© AD "Glas Srpske" Banja Luka, 2018., ISSN 2303-7385, Sva prava pridržana