Komplikacije u grupi orlova: Ukrajina gubi bodove, profitira Luksemburg

Fudbalska reprezentacija Ukrajine mogla bi da bude kažnjena od strane UEFA zbog Brazilca Žuniora Moraeša.

26.03.2019 17:50 Srna

Gordi Albion siguran u Podgorici

Fudbaleri Engleske savladali su Crnu Goru u gostima rezultatom 5:1 i tako došli do druge pobjede u kvalifikacionom ciklusu za EURO 2020.

25.03.2019 23:19 B92

Đoković nakon pobjede u Majamiju: Iskren da budem, izgubio sam fokus

Novak Đoković, najbolji teniser svijeta, obratio se novinarima poslije teško izvojevane pobjede u trećem kolu Mastersa u Majamiju.

25.03.2019 11:03 B92

Biće tenisa i poslije Đokovića

Banjaluka - Bojazan da će povlačenjem Novaka Đokovića srpski tenis biti ono što je bio i prije njega, sport o kojem se malo govori i sasvim slabo prati, polako prestaje da biva aktuelna.

23.03.2019 17:55 Dušan Repija

Đoković rutinski sa Tomićem, u trećem kolu protiv Delbonisa

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković startovao je pobjedom na Mastersu u Majamiju. On je u drugom kolu savladao Bernarda Tomića sa 7:6 (2), 6:2.

23.03.2019 10:58 Srna

Lajović nastavlja put u Majamiju, pao i Nišikori!

Dušan Lajović je u trećem kolu Mastersa u Majamiju! Posle 115 minuta igre srpski treniser je bio bolji od petog nosioca, Keija Nišikorija, 2:6, 6:2, 6:3.

22.03.2019 23:47 B92

Hrvatska nakon preokreta savladala Azerbejdžan

Fudbaleri Hrvatske pobjedom su krenuli u borbu za Euro 2020.

22.03.2019 00:43 Agencije

Đoković: Ne stvarajte tenzije, dobar sam sa Federerom i Nadalom

Novak Đoković, najbolji teniser svijeta, govorio je o problemima u vrhu tenisa i odnosu sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom.

22.03.2019 00:35 B92

Počinju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u fudbalu

Astana - Utakmicom između Kazahstana i Škotske (16 časova) počeće kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, a svoje mjesto na završnom turniru tražiće 55 reprezentacija, od kojih će 24 imati priliku da učestvuju na šampionatu.

21.03.2019 18:32 Agencije