Рођени Петровчанин постигао погодак са 70 метара на старту швајцарске Суперлиге VIDEO

klix.ba

Фудбалери Лугана побиједили су у 1. колу швицарске Суперлиге домаћу екипу Сиона резултатом 2:1.

Гости су дошли у водство већ у четвртој минути и то након што је Драган Михајловић погодио гол Сиона са 70 метара.

Рођено Петровчанин, мјеста између Добоја и Тузле, покушао је испуцати лопту и отклонити опасност испред свог гола.

Међутим, лопта је након одбијања од земље преварила Сионовог голмана и одсјела у мрежи за 0:1.

Дапрела је у 38. минути удвостручио предност и 0:2 је био резултат првог полувремена.

У наставку је Сион успио постићи само почасни гол и то преко Гргића с бијеле тачке за коначних 1:2.