RS

vFudbaleri Krupe poraženi u revanšu Kupa BiH: Ništa od trofeja i nastupa u Evropi

Krupa na Vrbasu - Fudbaleri Krupe nisu imali snage da postignu istorijski uspjeh u Kupu BiH. Prednost Željezničara od 2:0 iz prvog susreta bila je nedostižna za izabranike trenera Slobodana Starčevića, koji su revanšu na svom stadionu poraženi sa 0:4 i tako su ostali bez prvog ...

10.05.2018 14:30 Milan Zubović

Plivači jure norme u Banjaluci

Banjaluka - Više od 400 plivača iz desetak zemalja boriće se za medalje i trofeje, ali i norme za velika takmičenja na 11. međunarodnom mitingu “Banjaluka open 2018”, koji će 26. i 27. maja biti održan na Gradskom olimpijskom bazenu.

10.05.2018 12:16 Danijel Radujković

Željezničar osvojio Kup BiH

Fudbaleri Željezničara po peti put su osvojili Kup BiH nakon što su i u remiju bili bolji od Krupe. “Plavi” su danas u Krupi na Vrbasu slavili sa 4:0 i sa ukupnih 6:0 (prvi meč dobili 2:0) drugu godinu zaredom osvojili najmasovnije fudbalsko takmičenje u BiH.

09.05.2018 21:30 nezavisne.com

Vojvodić ostaje, dugovi omča Borcu oko vrata

Banjaluka - Trener Borca i u idućoj sezoni biće Darko Vojvodić, koji je sa upravom kluba dogovorio produžetak saradnje za godinu, uz mogućnost nastavka za još jednu ukoliko obje strane budu zadovoljne.

08.05.2018 19:32 Dušan Repija

Predstavljena mobilna aplikacija Run&More Weekend

Prva oficijelna mobilna aplikacija Banjalučkog m:tel polumaratona pod nazivom "Run&More Weekend", koju je u saradnji sa "Run&More" timom kreirala kompanija Prointer ITSS, predstavljena je danas na press konferenciji u prostorijama Robokidsa u Banjaluci.

08.05.2018 17:50 Glas Srpske

Modriča još bliža cilju

Banjaluka - Velika bodovna prednost na drugoligaškom istoku očigledno je malo uljuljkala fudbalere Sloge iz Gornjeg Crnjelova koji su u Trebinju doživjeli drugi poraz u posljednja četiri meča.

08.05.2018 17:30 Danijel Radujković, Brane Radulović

Lazar Marjanović, fudbaler Krupe: Prelijepu sezonu Krupe treba krunisati trofejom

Banjaluka - Priliku da osvoje prvi trofej na nivou BiH fudbaleri Krupe imaće u srijedu (17 časova, Arena sport 1) kada u revanšu finala Kupa dočekuju Željezničar.

08.05.2018 15:34 Dušan Repija

Mlade džudistkinje sestre Simić iz Banjaluke broje medalje

Banjaluka - Sestre Tea i Mia Simić iz Banjaluke jedne su od najmlađih džudistkinja koje se takmiče u gradu na Vrbasu i pri tome osvajaju medalje na domaćim i inostranim takmičenjima.

08.05.2018 13:31 Milan Zubović

Premijer liga za rukometaše, 24. kolo: Slavija blizu, Derventa još bliže opstanku

Derventa - Poslije utakmica 24. kola Premijer lige za rukometaše u Derventi mogu da odahnu, dok je Slavija na odličnom putu da i iduće sezone bude u eliti.

07.05.2018 17:27 Dušan Repija

Igokea odmorna čeka protivnika

Sarajevo - Igokea ponovo nije imala milosti prema Bosni Rojal koju je pobijedila sa ubjedljivih 107:83, i izborila novo finale plej-ofa Lige za prvaka BiH.

07.05.2018 15:32 Milan Zubović