“Жељо” се опростио од Европе, Аполон прејак

nezavisne.com

“Плави” су вечерас у Лимасолу поражени од екипе Аполона са 3:1 (1:1). Кипрани су у првом сусрету одиграном прије седам дана на Грбавици славили са 2:1 и с укупним резултатом 5:2 изборили наступ у 3. претколу.

Сва три поготка за Кипране постигао је Фотис Папоулис. Домаћи тим је повео већ  у 2. минути, а резултат је у финишу првог полувремена изједначио Асим Зец у 43. минути.

У наставку Кипрани су поново дошли у водство другим поготком Папоулиса у 57. минути из пенала, а коначни резултат исти играч је постигао хат-трицком у првој мунути судијске надокнаде.

Аполон ће у 3. претколу играти с бољом екипом из сусрета Динамо Брест (Блр) - Атромитос (Грч).

Екипу Жељезничара први пут с клупе је предводио нови-стари тренер Миломир Одовић, који је на тој дужности замијенио Слободана Крчмаревића.