Крупа поражена од Сарајева

nezavisne.com

Важне бодове освојило је Сарајево побједом од 2:1 на гостовању у Крупу 21. колу фудбалске Премијер лиге Босне и Херцеговине.

До првог гола Сарајево је дошло већ у 3. минуту утакмице када је стријелац био Анел Хебибовић.

Нусмир Фајић доводи крупу до изједначења у 37. минуту утакмице, али побједу гостима у 65. минуту донио је Емир Халиловић.

Екипи Сарајева ова побједа много значи, јер су изабраници Хусрефа Мусемића у протекла два кола уписали пораз од Широког Бријега и домаћи реми с Радником.

Фудбалери Зрињског савладали су Жељезничар с 1:0, у дербију кола.

Гол којим се Зрињски вратио на чело домаћег првенства, у 36. минуту постигао је Семир Пезер. Могли су домаћи у овом мечу остварити и увјерљивију побједу, али гол Жељезничара у више наврата спасио је расположени голман Ведран Кјосевски.

Интересантан меч у Бијељини одиграли су Радник и Широки, а домаћин је славио с 1:0. Раднику побједа много значи, с обзиром да се екипа из Бијељине бори за посљедње мјесто које води у Лигу за првака.

На стадиону ''Тушањ'' у Тузли Слобода и Борац су подијелили бодове резултатом 1:1.

Гошк је на свом терену био бољи од Витеза с 2:0, а Челик је у Зеници изгубио од Младости с 3:0.