Šou Engleske i tzv. Kosova, Češka deklasirala Crnu Goru

Fudbaleri Engleske pobjedili su tzv. Kosovo u fenomenalnom meču odigranom u Sautemptonu rezultatom 5:3.

Navijači na Sent Merisu mogli su da tokom cijelog meča gledaju lijepe poteze i golove, a na kraju i pobjedu svog tima.

Tzv. Kosovo je povelo već u 34. sekundi meča kada je Kin pogrešio i poklonio gol gostima. Njihova sreća nije dugo trajala jer su do poluvremena primili čak pet golova.

U 8. minutu strijelac je bio Sterling, u 19. Kej, a u 38. minutu Vojvoda se upisao auto-golom.

“Gordi albionu” nije bilo dosta tri “komada” za poluvreme, pa je supertalentovani Sančo pogodio u 44. i 46. minutu.

Na poluvremenu vjerovatno niko nije očekivao da se tzv. Kosovo uopšte vrati u meč, niko sem gostiju.

U 49. minutu Beriša je postigao drugi gol na meču, a samo šest minuta kasnije tzv. Kosovo je iznudilo penal koji je realizovao dvostruki asistent Murići.

Goleada na Sent Merisu je mogla da se nastavi, ali je u 65. Kejn promašio jedanaesterac.

Tzv. Kosovo je na tabeli Grupe A prestigla Češka, koja je lako izašla na kraj sa Crnom Gorom u Podgorici i slavila pobjedu od 3:0.

Česi su dominirali tokom cijelog meča i zasluženo došli do pobjede, a golove su uspjeli da postignu u drugom poluvremenu.

Iako su se Crnogorci dobro držali, primili su dva gola za četiri minuta. U 54. strelac je bio Souček, a u 58. Masopust - oba puta na asistenciju Jankta.

Konačan rezultat postavio je Darida iz penala u petom minutu nadoknade.