Remi u Milanu, hrabra Zvezda eliminisana iz Evrope

Tanjug

MILANO - Fudbaleri Crvene zvezde eliminisani su iz Lige Evrope, nakon što su u revanš meču šesnaestine finala remizirali na San Siru protiv Milana 1:1 (1:1).

Italijanski klub ide dalje zahvaljujući golovima u gostima, jer je u Beogradu bilo 2:2.

Milan je poveo golom Franka Kesija u devetom minutu iz penala, a izjednačio je El Fardu Ben u 25. minutu.

U nastavku Zvezda je hrabro pokušala da dođe do trijumfa, čak i kad je u 70. minutu ostala sa igračem manje nakon neopreznog isključenja Marka Gobeljića.

Upravo je Gobeljić samo minut ranije imao sjajnu priliku za gol, a kasnije je odličnu šansu imao i povratnik Aleksandar Katai.

Zvezda se vraća kući uzdignute glave, Milan se u finišu branio sa igračem više, a Silvio Pioli je u nastavku morao na teren da pošalje i prvu zvijezdu tima Zlatana Ibrahimovića.