Dalas bolji od Minesote, Marjanović i Gudurić u igri nekoliko minuta

Tanjug

DALAS - Košarkaši Dalasa pobijedili su na svom parketu ekipu Minesote rezultatom 139:123 za 35. trijumf ove sezone.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Tim Hardavej sa 23 poena, dok je Slovenac Luka Dončić ubacio 20 poena uz devet skokova i sedam asistencija.

Priliku na ovom susretu dobio je i Boban Marjanović, koji je odigrao četiri minuta i postigao šest poena i uhvatio jednu loptu.
Među Timbervulvsima najbolji je bio Dianđelo Rasel sa učinkom od 29 poena, Malk Bizli dodao je 21, a sve to bilo je nedovoljno da Minesota izbegne 40.poraz u sezoni.

Memfis je poražen od Los Anđeles Klipersa 124:97, a u poraženoj ekipi Marko Gudurić je odigrao sedam minuta i upisao osam poena, uz po jednu asistenciju i uhvaćenu loptu.

Kliperse je predvodio Kvaj Lendard sa 25 poen i osam skokova, dok je u ekipi Memfisa najbolji bio Dža Morant sa 16 koševa.
Ostali rezultati: Filadelfiija-Atlanta 129:112, Vaddington-Milvoko 134:137, Klivlend-Majami 125:119, Bruklin-Orlando 113:115, Hjuston-Njujork 123:112, Juta-Finiks 111:131, LA Klipers- Memfis 124:97.