Radnik promašivao i propustio šansu za pobjedu na “Tušnju”

D.R.

TUZLA - Fudbaleri Radnika otvorili su novu sezonu osvojenim bodom u Tuzli jer su sa domaćom Slobodom odigrali 1:1. Mogli su Bijeljinici, a utisak je i trebali, da kući odnesu sva tri boda, ali su zbog nedostatka sreće i svojih promašaja ispustili prednost u koju ih je doveo Mahir Karić.

Iskusni napadač u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena iskoristio je sjajno dodavanje Velibora Đurića, a da je pogodio na otvaranju drugog dijela iz sjajne pozicije priča bi vjerovatno bila drugačija. Dobru priliku i so je i Vladimir Bradonjić, a kazna je stigla nevjerovatnim golom Anela Beganovića čiji je pokušaj centaršuta prevario Dalibora Kozića za konačnih 1:1. Do kraja utakmice nije bilo većih prilika pa podjelom bodova svakako mogu da budu zadovoljniji domaćini.