Fudbaleri Rudara uspjeli da ostanu neporaženi protiv Širokog Brijega: Amoa sačuvao bod u Prijedoru

G.S.

Prijedor - Fudbaleri Rudar Prijedora osvojili su bod na povratničkom debiju u Premijer ligi pred svojim navijačima i to pogotkom u 89. minutu meča sa Širokim Brijegom.

Činilo se da će domaći poslije dva kola ostati na nula bodova i nula pogodaka, ali je sve promijenio Žozep Amoa, koji je postigao gol za 1:1 i veliko slavlje na Gradskom stadionu. Rezervista domaćih mogao je da bude apsolutni junak, ali je u petom minutu sudijske nadoknade lopta poslije njegovog šuta sa ivice šesnaesterca prošla tik pored stative.

Ruku na srce, Prijedorčani mogu biti zadovoljni ovakvim raspletom, jer su gosti pored gola Ivana Ikića propustili još nekoliko sjajnih prilika.

Domaći su u finišu krenuli na sve ili ništa i uspjeli u namjeri da ostanu neporaženi, a ovaj bod i gol će im sigurno mnogo značiti u nastavku šampionata.