Borac slavio nakon produžetka

M. Z.

BORAC - Košarkašima Borca bilo je potrebno dodatnih pet minuta da upišu pobjedu protiv Sutjeske rezultatom 100:93, u petom kolu Druge ABA lige.

Ponovo je viđena drama u "Boriku" kao i na prva dva odigrana meča, a domaći tim bio je spretniji srećniji u samoj završnici mada je malo nedostajalo da sve dobro urađeno na utakmici prospe u posljednjim minutama. Banjalučane je predvodio Nikola Tanasković sa 25 poena i devet skokova, pratio ga je Draško Knežević sa 21 poenom, Džonatan Dejvis imao je 17, a Aleksandar Radukić 15 poena i 15 skokova. Kod Nikšićana istakli su se Đorđe Milošević sa 32, Radosav Spasojević sa 25 i Mislav brzoja sa 22 poena.

- Pobjedu posvećujem svojim pokojnim roditeljima kojima je sutra slava Sveti Jovan. To je sve što ću da kažem - rekao je trener Borca Dragan Nikolić.

Borac sada ima tri pobjede i dva poraza, a naredni igraće u četvrtak protiv Širokog od 17 sati.