Borac prepustio treće mjesto Zrinjskom

G.S.

Fudbaleri Borca su doživjeli šesti poraz u tekućoj sezoni Premijer lige BiH, a Mostarci su pobjedom od 2:1 preuzeli treće mjesto od Banjalučana.

Bila je ovo 15. utakmica pomenute dvije ekipe pod Bijelim brijegom, a crveno-plavi će morati da sačekaju još najmanje jednu sezonu za prvu pobjedu.

Domaći su poveli u 14. minutu kada je Mašić iskoristio nesporazum Kruza i golmana Pavlovića, te bez problema zatresao praznu mrežu.

Prednost Zrinjskog udvostručio je Bilbija u 30. minutu sa bijele tačke, a prethodno je Jovanović igrao rukom u svom šesnaestercu.

Konačnih 2:1 odličnim golom postavio je Lukić u 39. minutuposline centaršuta Zakarića.

U 54. minutu Ziljkić je prilikom jednog duela dobio jak udarac u glavu, nekoliko minuta je ležao na terenu, ustao je poslije ukazane pomoći, ali nije mogao da nastavi susret, prenosi Srpskainfo