Hrvatski prvoligaš uz pomoć orkanske bure postigao jedan od najbizarnijih golova ikada VIDEO

G.S.

Izuzetno bizaran meč je odigran juče u 12. kolu Hrvatske nogometne lige u kojem je Gorica pobijedila Šibenik u gostima rezultatom 3:1.

Domaćin je poveo pogotkom Princea Ampema u 7. minuti, a Gorica je do pobjede stigla u drugom poluvremenu autogolom Labrovića u 62., pogotkom Suka u 82. i Lovrića u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Za sva četiri pogotka direktni krivac je bila orkanska bura koja je u prvom poluvremenu pomagala domaćinima, a u drugom gostima zbog čega je meč bio na samom rubu regularnosti.

Ipak, posebno bizaran pogodak je bio posljednji pogodak na utakmici.

Golman domaće ekipe Labrović je izveo gol-aut, vjetar je loptu vratio u šesnaesterac, a Lovrić je iz prve šutirao i zabio za konačnih 3:1.