Ekipa "DM montaža" pobjednik futsal turnira u Gradišci

Srna

GRADIŠKA - Ekipa "DM montaža" iz Broda pobjednik je turnira u futsalu "Lav premium arena 2022" u Gradišci i osvajač nagrade od 10.000 KM.

U finalnoj utakmici kategorije "seniori" tim iz Broda savladao je gradišku ekipu "Ekologija Mulalić" rezultatom 6:3. Pored pehara, drugoplasirana ekipa osvojila je i 3.000 KM.

U finalu "Radničkih igara" tim "Prima ISG" pobijedio je ekipu "Policije" sa 3:1. Pored pehara, pobjednik je dobio 1.500, a drugoplasirana ekipa 500 KM.

Igrač "DM montaže" Ivan Ivanagić pohvalio je organizaciju turnira, koji je sinoć završen, i odličan ambijent u sportskoj dvorani "Arena" te izrazo nadu da će i naredne godine učestvovati i braniti titulu.

On je naveo da je ovo kombinovana ekipa iz igrača iz Broda, Slavonskog Broda i Bijeljine.

Direktor "Arene" Gradiška Miloš Vujinić čestitao je pobjedničkim i ostalim ekipama, istakavši da je turnir bio veoma uspješan, što je pokazala i puna dvorana na završnici.

Bio je ovo prvi dvoranski turnir u futsalu u Gradišci, na kome su se takmičile 42 ekipe.

Turnir su organizovali Gradska uprava Gradiška, "Arena" i udruženja građana "Mikro mreža" i "Moja Sava"